2 Етаж

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.
Топ оферта
Оферта

Продава 2-СТАЕН

Denira Homes продава тристаен непреходен…

Стаи

2

Бани

1

Площ

79 кв.м

За продажба

€147,000

От Йордан Божилов

Топ оферта
Оферта

Продава 3-СТАЕН

Има възможност за покупка на…

Стаи

3

Бани

1

Площ

80 кв.м

За продажба

€93,800

От Йордан Божилов